WordCamp Polska – Kraków 2015.

Zespół InterSynergy jest jednym z prelegentów WordCamp Polska 2015. WordCamp jest najważniejszym wydarzeniem dla polskiej społeczności WordPress. Wydarzenie odbędzie się 12-13 września  w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Kongresowym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, w samym sercu Krakowa, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków WordPress-a do kupowania biletów na to wydarzenie!
To jedyna taka okazja w roku by móc zgłębiać wiedzę, inspirować się, poszerzać horyzonty, integrować się i wymieniać doświadczenia i kontakty.

W tym roku wydarzenie będzie cechować się bardzo dużą liczbą ciekawych prelekcji podzielonych na kilka paneli: OPEN, DEVELOPER, USER, ENTERPRISE, FREELANCER i CASE STUDY. Zgodnie z informacjami płynącymi od organizatorów – będzie ponad 300 uczestników! Nie może zabraknąć i Was. Serdecznie zapraszamy!

13 września o godz. 15:20 – prelekcję w panelu CASE STUDY
z udziałem zespołu InterSynergy  poprowadzą: Szymon Kapturkiewicz i Wojciech Walczak.

BONDUELLE – INSPIRATION CENTER (DAM)
WORDPRESS JAKO NARZĘDZIE DO CONTENT MARKETINGU

Podczas swojego wystąpienia opowiedzą o tym jak wykorzystać WordPressa do budowy otwartego systemu Digital Asset Management. Prelegenci opowiedzą o budowie dedykowanego rozwiązania do zarządzania materiałami marketingowymi dla marki Bonduelle. Podczas prezentacji usłyszymy o integracji, automatyzacji, translacji treści, a także o problemach z jakimi przyszło się zmierzyć podczas realizacji. Nie zabraknie też ciekawostek o wykorzystaniu takich narzędzi, jak: WP-API, WP-CLI, WPML, Google Translate API, Bedrock, Sage, Bower, Gulp, Capistrano.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia są dostępne na stronie organizatora:
http://krakow.wordcamp.org/2015/speaker/szymon-kapturkiewicz-i-wojciech-walczak/

Agenda konferencji:
http://krakow.wordcamp.org/2015/program/

Udostępnij