Frontend Developer

fontend-developer

Opis stanowiska

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Bardzo dobrej znajomości HTML5 – musisz umieć wycisnąć jak najwięcej z HTMLa i wykorzystywać możliwości, które daje
  • Doskonałej znajomości CSS i frameworka Bootstrap oraz narzędzi LESS i SASS – za każdą piękną gwiazdą stoi wizażystka dbająca o każdy szczegół, który potem będzie zachwycał tłumy
  • Dobrej znajomości JavaScript, frameworka jQuery oraz architektury AMD – musisz umieć pisać przejrzysty, szybko działający kod, który będzie można łatwo wykorzystywać w różnych miejscach
  • Podstawowej znajomości programów Photoshop i Illustrator (cięcie grafiki) – nie musisz być artystą, ostry jak brzytwa kursor wystarczy
  • Umiejętności obsługi systemu kontroli wersji GIT i pracy w zespole – razem raźniej i szybciej tworzy się ciekawe projekty
  • Znajomości trendów panujących przy tworzeniu stron i aplikacji internetowych – musisz wiedzieć, co jest ładne i modne, żeby dotrzymać tempa szybkiemu rozwojowi web
  • Podstawowej znajomości PHP, systemów szablonów Twig, Jade – musisz po prostu wiedzieć, gdzie wstrzelić się w kod dostarczony przez backend developera

Dodatkowymi atutami będzie znajomość narzędzi Grunt/Gulp, Bower oraz frameworka AngularJS.

CO OFERUJEMY?

  • Bycie częścią młodego, start-up’owego zespołu nastawionego na zdobywanie i dzielenie się wiedzy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia przy międzynarodowych projektach
  • Możliwość wyjazdu na szkolenia i konferencje branżowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Miłą atmosferę i elastyczne godziny pracy

Wyślij swoje CV lub wypełnij poniższy formularz