WordPress

Pracujemy na Systemie Zarządzania Treścią WordPress. Naszym zdaniem jest bezkonkurencyjny. Posiada około 35 tysięcy wtyczek, dzięki czemu można wykonać w nim każdy rodzaj serwisu, o jakim Klient zamarzy: od rozbudowanego sklepu internetowego, przez portal ogłoszeniowy, aż po forum dyskusyjne.

WordPress jest darmowy również dla zastosowań komercyjnych, a przez to produkt finalny, czyli Twoja idealna strona internetowa, jest tańszy. Dla nas jako programistów ważne jest że WorpdPress posiada otwarty kod źródłowy, co oznacza, że dla Klienta jesteśmy wykonać serwis Internetowy dokładnie taki, jakiego potrzebuje. Duża liczba Internautów z dostępem do kodu źródłowego tworzy ogromne ilości wtyczek, szablonów i innych dodatków – jesteśmy potężni kreatywnością setek tysięcy pasjonatów takich jak my.

System WordPress pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Jest intuicyjny w obsłudze, ma wbudowany system komentarzy, który oczywiście można wyłączyć. WordPress to po prostu piękne i funkcjonalne serwisy. Może to coś dla Ciebie?

WordPress to przepustka do sukcesu Twojego biznesu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!