CodersDay w Łodzi

Coders Day - Coders Lab

22 marca 2017

22 marca odbyło się spotkanie CodersDay w Łódź organizowane przez szkołę programowania Coders Lab w którym mieliśmy okazję wziąć udział. Prezentację z ramienia InterSynergy przeprowadził Wojciech Walczak, który opowiedział o tym w jakich rolach może odnajdywać się programista. Czy programiści to dobrzy przedsiębiorcy? Czy programista powinien tylko być specjalistą? Co z tym się wiąże i jakie mogą być ścieżki kariery.

Tematem przewodnim spotkania była nauka programowania oraz to, jak stawiać pierwsze kroki w branży IT. Podczas Coders Day można było dowiedzieć się również, jak szybko i efektywnie można nauczyć się podstaw programowania oraz w jaki sposób odnaleźć się na nowym rynku pracy. Nie zabrakło informacji o tym jak wygląda rynek pracy IT i dlaczego z pomyślnością mogą odnaleźć się na nim graficy, marketingowcy, czy osoby z wykształceniem humanistycznym.

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy