Wygodna praca dzięki sprytnej technologii.

Lubimy to, co robimy

Zapytaj o ofertę
grafika laptopa

Serwisy WWW

Tworzymy funkcjonalne serwisy internetowe oparte o współczesne trendy i niestandardowe rozwiązania. Zapewniamy wsparcie od koncepcji po działania zwiększające zasięg potencjalnych odbiorców, co znacząco zwiększa konwersję sprzedaży i pozwala pozyskać nowych klientów.

Dowiedz się więcej
grafika telefonu

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to w obecnym świecie standard i codzienność. Na co dzień łączy się z siecią wielokrotnie więcej urządzeń mobilnych niż komputerów stacjonarnych, a więcej niż połowa jej użytkowników „budzi się i idzie spać” tylko z tabletami i smartfonami. Stworzymy dla Ciebie aplikację dopasowaną do Twoich preferencji na każdą z popularnych platform (iOS i Android).

Dowiedz się więcej
grafika budowy aplikacji

Aplikacje webowe

Zaprojektujemy dla Ciebie aplikację internetową, która znacząco przyczyni się do zwiększenia dostępności Twoich produktów i usług. Bez aplikacji webowych trudno się obejść firmie poważnie myślącej o rozwoju, firmie innowacyjnej, będącej o krok przed konkurencją i zdobywającej nowych klientów.

Dowiedz się więcej
grafika monitora

OPTYMALIZACJA SEO

Wolno działające witryny są frustrujące dla odwiedzających. Nie zyskują również przychylności Google. InterSynergy podda Twoją stronę /serwis audytowi, a następnie optymalizując ją sprawi, że będzie działać szybko i sprawnie. Przyczyni się to do zwiększenia na niej ruchu i wzrostu konwersji, a więc oczekiwanych przez Ciebie zachowań użytkowników.

Dowiedz się więcej
grafika klawiatury

Platformy e-commerce

Zajmujemy się budową platform eCommerce i sklepów Internetowych na bazie autorskich rozwiązań, a także z wykorzystaniem takich platform jak Magento, PrestaShop czy WooCommerce. Nasze rozwiązania e-commerce to najlepsza ekspozycja oferty, wygodne zakupy i szybkie dostarczenie ich do domu kupującego.

Dowiedz się więcej
grafika projektowania

PROJEKTWANIE UX/UI

Kwestie UI/UX w dużym stopniu decydują o tym czy użytkownik, który pierwszy raz ma doczynienia z określonym serwisem www, aplikacją czy też platformą e-commerce wiąże się z nią na dłużej. Wiedząc o tym dbamy, aby tak właśnie się stało i tworzymy atrakcyjne oraz funkcjonalne projekty UI/UX, a w ślad za tym projekty graficzne.

Dowiedz się więcej
grafika laptopa i telefonu

Usługi hostingowe

Na potrzeby naszych klientów świadczymy usługi hostingowe w zakresie wysoko wyspecjalizowanych serwisów. Korzystając z nowoczesnych serwerów zapewniamy zwiększenie wydajności oraz bezawaryjną pracę. Dostarczamy również obsługę administracyjną i hostingową dla klientów indywidualnych.

Dowiedz się więcej
postacie człowieka

Outsourcing usług

Pomożemy Ci stworzyć od zera lub powiększyć zespół projektowy do obsługi najbardziej wyzywających realizacji dla Twoich klientów. Oferujemy kompetencje naszych ekspertów z zakresu developmentu, projektowania graficznego, UI/UX, devops, a także doświadczonych kierowników projektów.

Dowiedz się więcej
grafika teblet

Marketing internetowy

Skutecznie pomagamy w pozyskaniu potencjalnych klientów. Opracowujemy i przeprowadzamy wieloetapowe kampanie dowolnych produktów bądź usług. Stosujemy najnowsze narzędzia dzięki czemu nasi klienci zdobywają rynki ze zwielokrotnioną siłą.

Dowiedz się więcej