Hackathon Hack’n’GO 2017 - CEO InterSynergy Mentorem wydarzenia

Hackathon Hack’n’GO 2017 - CEO InterSynergy Mentorem wydarzenia

4 czerwca 2017

Podczas trzeciej edycji charytatywnego hack'n'GO, Employer Branding Institute i mBank połączyły siły, aby wesprzeć organizacje pozarządowe, koderów i najnowsze technologie. Wydarzenie, które odbyło się w Business Link w Łodzi, było wyjątkową okazją dla zaangażowanych organizacji charytatywnych i osób zajmujących się rozwiązywaniem problemów technologicznych do spotkania i współpracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwią im życie.

Relacja z wydarzenia

Hackatończycy stanęli na wysokości zadania, starając się znaleźć kreatywne i praktyczne rozwiązania problemów przedstawionych przez organizacje charytatywne. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, uczestnicy dokonali prawdziwej zmiany w życiu Domu w Łodzi, Serca dla Maluszka i Salvatii.

Na koniec wydarzenia okazało się, że ciężka praca koderów i zaangażowanie organizacji pozarządowych miały bardzo pozytywny wpływ na otaczający ich świat. Powstało wiele ciekawych rozwiązań, które ostatecznie prawdopodobnie będą miały swoje dalsze życie poza wydarzeniem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za współpracę.

Galeria zdjęć z wydarzenia

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy