IBM - Bluemix - Wirtualny Hackaton 2015

IBM - Bluemix - Wirtualny Hackaton 2015

25 września 2015

Spośród ponad 100 zgłoszeń do Wirtualnego Hackaton-u IBM Bluemix projekt MeetUp.io - przedstawiony przez zespół InterSynergy dostał się do ścisłego finału konkursu i zdobył wyróżnienie za pomysł i realizację projektu aplikacji eventowej.

MeetUp.io to aplikacja ułatwiająca networking biznesowy i organizację wydarzeń. Pozwala na dużo łatwiejsze wchodzenie w interakcje między uczestnikami wydarzenia i wyszukiwanie wartościowych kontaktów. Dzięki szczegółowym profilom użytkowników i algorytmom dopasowania - MeetUp.io szybko odnajdzie i skojarzy ze sobą osoby, które wyniosą obopólną korzyść.

MeetUp.io daje możliwość określenia charakterystyki osoby, której potrzebujesz. Zlokalizujesz ją wśród obecnych dzięki Beaconom. Możesz pogadać face-2-face lub umówić się na kontakt w innym terminie, ale wiesz, że znalazłeś na miejscu kogoś kto może być twoim przyszłym partnerem biznesowym, pracownikiem, lub pomoże Ci w Twoich problemach. Dzięki temu dużo łatwiej poprowadzisz swój biznes.

IBM - Bluemix - Wirtualny Hackaton 2015

Uczestnicy mogą nabywać bilety w aplikacji lub potwierdzać swoją obecność na wydarzeniu skanując przy wejściu kod QR lub dzięki temu, że znajdą się w zasięgu Beacona. Takie rozwiązanie niesie korzyść dla uczestników wydarzenia, ale co równie ważne dla organizatorów.

MeetUp.io to potężne narzędzie analityczne do określenia faktycznej mierzalnej frekwencji. Dzięki wbudowanym funkcjom można dokonywać badań dotyczących zainteresowania danymi miejscami na evencie, analizować popularność paneli tematycznych.

IBM - Bluemix - Wirtualny Hackaton 2015

Co więcej, MeetUp.io pozwoli na uniknięcie długich kolejek przed wejściem i szukaniem przybyłych na liście gości.
Dzięki MeetUp.io networking staje się prosty i przyjemny, a nawiązywane kontakty silnie związane z interesującą nas dziedziną.

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy