Partnerstwo Labyrinth Security Solutions

Partnerstwo InterSynergy i Labyrinth Security Solutions

29 maja 2024

InterSynergy i Labyrinth Security Solutions łączą siły w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego.

Z dumą prezentujemy nasze nowe partnerstwo z renomowanym dostawcą rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa - firmą Labyrinth Security Solutions.

W dobie wzrastających zagrożeń związanych z bezpieczeństwem cyfrowym, zdecydowaliśmy się nawiązać partnerstwo z Labyrinth Security Solutions w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa dla naszych Klientów.

Labyrinth Security Solutions to firma specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań opartych o decepcję do wczesnego wykrywania i zapobiegania cyber zagrożeniom. Nasza współpraca z Labyrinth podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie wyjątkowego poziomu ochrony. Dzięki tej współpracy możemy wzmocnić nasze usługi i podnieść poziom bezpieczeństwa oferowany naszym Klientom.

Rozwiązania oparte o decepcję pełnią rolę wabików dla potencjalnych atakujących, pozwalając na identyfikację możliwych zagrożeń. Przynęta zawiera popularne podatności z zakresu bezpieczeństwa, co czyni ją bardziej atrakcyjną dla atakujących.

Statystyczny czas wykrycia nieautoryzowanego dostępu do danych wynosi powyżej 280 dni, a czas od rozpoczęcia ataku do jego zidentyfikowania około 50 dni. Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez Labyrinth, można skrócić ten czas z dni do godzin, a tym samym zapobiec negatywnym skutkom zidentyfikowanego na wczesnym etapie zagrożenia.

To partnerstwo symbolizuje nasze zobowiązanie do zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa, co jest kluczowe w obecnych czasach pełnych technologicznych wyzwań i rosnących zagrożeń cyfrowych. Cyberbezpieczeństwo stało się jednym z naszych priorytetów, zwłaszcza gdy technologia ewoluuje, zwiększając zarówno możliwości, jak i poziom ryzyka.

Przez połączenie naszych sił z zespołem Labyrinth, jestem przekonany, że będziemy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Ta współpraca wzmocni nasze usługi, jednocześnie podnosząc poziom ochrony, którą możemy zaoferować naszym Klientom.

Szymon Kapturkiewicz, CEO InterSynergy

Tworzenie oprogramowania jest zagadnieniem złożonym, wymagającym analizy wielu składowych i zastosowaniu różnych technologii w sposób wydajny i bezpieczny. Doskonale to rozumiemy jako dostawca platformy cyber decepcji Labyrinth.

Tym bardziej cieszymy się z nawiązania partnerstwa z firmą InterSynergy, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań aplikacyjnych, gdzie nasze unikalne podejście do tworzenia imitacji takich serwisów i usług web będzie szczególnie przydatne do proaktywnej ochrony sieci firmowych Klientów.

Marceli Matczak, Dyrektor handlowy w Labyrinth Security Solutions

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o realizowanych przez nas usługach oraz o tym, jak możemy pomóc zabezpieczyć Państwa przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy