Poland Business Run 2023

Poland Business Run 2023- InterSynergy w biegu. Dołącz do nas!

27 czerwca 2023

Mamy przyjemność ogłosić, iż początkiem września tego roku nasza firma weźmie udział w 12. edycji charytatywnej sztafety biznesowej Poland Business Run! Wystartujemy zespołem w niedzielę 3 września 2023 r. w centrum Łodzi.   

Poland Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety pięcioosobowej, rozgrywany stacjonarnie w Krakowie oraz wirtualnie z całego świata. Organizatorem jest Fundacja Poland Business Run tworząca największy w Polsce bieg biznesowy od 2012 roku. Celem jest pomoc osobom z niepełnosprawnością narządów ruchu i po mastektomii. 

W wydarzeniu uczestniczą drużyny pięcioosobowe, z których każda pokonuje trasę o długości 4 kilometrów. Zaliczane są wszelkie formy aktywności, które mogą być wykonane zarówno idąc lub biegnąc.

Wraz z udzieleniem wsparcia na pomoc beneficjentom Fundacji, bieg ma również na celu rozwijanie świadomości i edukowanie w kwestii niepełnosprawności narządów ruchu, promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz integracja lokalnych społeczności. Od początku istnienia projektu pomoc otrzymało już ponad 800 osób. Również w tym roku, pracownicy różnych firm i korporacji wezmą udział, by wesprzeć potrzebujących.

Jesteśmy niezmiernie dumni będąc zespołem w tegorocznej rekordowej edycji, liczącej aktualnie już 35 000 zapisanych uczestników! 

Współpraca i dążenie do wspólnych celów to kluczowe wartości, które przyświecają naszej firmie. Dlatego z niecierpliwością czekamy na wyzwanie, które stanie przed nami podczas maratonu. 

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy