InterSynergy jednym z najlepszych software house'ów w Polsce wg znanego portalu branżowego Clutch!

InterSynergy jednym z najlepszych software house'ów w Polsce wg znanego portalu branżowego Clutch!

23 lutego 2022

Mamy kilka ekscytujących wiadomości z centrali macierzystego InterSynergy! Analityk z Clutch.co właśnie rozmawiał przez telefon z naszym CEO. Dowiedzieliśmy się, że ich portal uznał nas jednym z najlepszych polskich software house'ów 2020 roku! Jest nam bardzo miło znaleźć własny zespół w gronie najlepszych developerów w Polsce. Tym bardziej, iż wbrew pozorom, inwestowanie w biznes wydaje się teraz ważniejsze dla naszych klientów niż kiedykolwiek.

InterSynergy jednym z najlepszych software house'ów w Polsce wg znanego portalu branżowego Clutch!

Clutch to portal bazujący na realnych danych z najważniejszych branży IT, a jednocześnie wiodąca na świecie platforma ocen i recenzji B2B. Jest zlokalizowany w samym sercu historycznej dzielnicy DuPont Circle w Waszyngtonie, słynnej także z nagromadzenia think tanków.

 

Czujemy się fantastycznie mogąc pochwalić się naszą pięciogwiazdkową oceną z Clutch, jak również z pokrewnego im portalu The Manifest. Maksymalna ocena od naszych klientów to dowód na nieustannie wysoką jakość naszej pracy.

W niedawno opublikowanej recenzji, za deweloperski wkład w rozwój jego platformy quizowej tak chwali nas Rafal Sokalski, CEO QL Brains Poland:

"The InterSynergy team is committed to delivering high-quality products"

Trudno nam wyrazić w słowach radość z umieszczenia nas przez Clutch w czołówce polskich software house'ów roku 2020! Skontaktuj się z nami aby dołączyć do grona klientów zadowolonych z naszych usług.

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy