TechKlub Łódź - WordPress w służbie NGO

TechKlub Łódź - WordPress NGO

12 października 2016

W ramach spotkania TechKlubu opowiedzieliśmy dlaczego WordPress jest świetnym narzędziem dla organizacji pozarządowych. Jak można go wykorzystać w działaniach III sektora, oraz dlaczego warto korzystać z open source.

Sieć TechKlubów wpisana jest w program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze.

Link do wydarzenia: http://www.technologielokalnie.pl/techklub/lodz-pazdziernik-2016/

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy