Web Excellence Award 2024

Web Excellence Awards 2024

22 stycznia 2024

Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się wiadomością, iż nasza strona internetowa - InterSynergy Software House, została wybrana jako zwycięzca prestiżowej nagrody Web Excellence Award 2024 w kategorii: Website / Software Development!

Web Excellence Awards, znane również jako WE-Awards, to nie tylko platforma nagród internetowych. To globalna społeczność zobowiązana do promowania doskonałości w sieci i ustanawiania wysokich standardów poprzez uznanie cyfrowej kreatywności i innowacji. Jesteśmy zaszczyceni, że nasza strona została dostrzeżona wśród 900 zgłoszeń z 21 krajów i doceniona wśród wielu wybitnych projektów zgłoszonych do konkurencji w obszarze tworzenia stron internetowych i rozwoju oprogramowania.

Wizją Web Excellence Awards jest nie tylko celebrowanie osiągnięć i honorowanie twórców, ale także kształtowanie otwartego i inkluzywnego środowiska dla różnorodnych talentów z całego świata oraz podnoszenia poprzeczki dla projektów technicznych. Niezmiernie cieszymy się, że nasza praca może przyczynić się do tej inspirującej misji!

Kryteria oceny, na podstawie których nasz projekt został wyróżniony, obejmują:

  • Innowacyjność i kreatywność
  • Funkcjonalność i użyteczność
  • Treść i ogólna jakość doświadczenia użytkownika
  • Wizualny design i estetyka
  • Jakość techniczna i wydajność
  • Ogólne wrażenia i wpływ

To dla nas nie tylko nagroda, ale także inspiracja do dalszej pracy i rozwoju. Jako Software House, z dumą dołączamy do grona laureatów 11. edycji, reprezentując nie tylko nasze osiągnięcia, ale również poziom profesjonalizmu i zaangażowania, którymi się kierujemy. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyło nas jury Web Excellence Awards oraz za możliwość reprezentowania Polski w tym międzynarodowym konkursie.

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy