WordCamp Polska - Kraków 2015.

WordCamp Polska - Kraków 2015.

20 sierpnia 2015

Zespół InterSynergy jest jednym z prelegentów WordCamp Polska 2015. WordCamp jest najważniejszym wydarzeniem dla polskiej społeczności WordPress. Wydarzenie odbędzie się 12-13 września  w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Kongresowym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, w samym sercu Krakowa, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków WordPress-a do kupowania biletów na to wydarzenie!
To jedyna taka okazja w roku by móc zgłębiać wiedzę, inspirować się, poszerzać horyzonty, integrować się i wymieniać doświadczenia i kontakty.

W tym roku wydarzenie będzie cechować się bardzo dużą liczbą ciekawych prelekcji podzielonych na kilka paneli: OPEN, DEVELOPER, USER, ENTERPRISE, FREELANCER i CASE STUDY. Zgodnie z informacjami płynącymi od organizatorów - będzie ponad 300 uczestników! Nie może zabraknąć i Was. Serdecznie zapraszamy!

13 września o godz. 15:20 - prelekcję w panelu CASE STUDY
z udziałem zespołu InterSynergy  poprowadzą: Szymon Kapturkiewicz i Wojciech Walczak.

WordCamp Polska - Kraków 2015.

BONDUELLE – INSPIRATION CENTER (DAM)
WORDPRESS JAKO NARZĘDZIE DO CONTENT MARKETINGU

Zapraszamy!

Bilety do nabycia są dostępne na stronie organizatora:
https://krakow.wordcamp.org/2015/speaker/szymon-kapturkiewicz-i-wojciech-walczak/

Agenda konferencji:
https://krakow.wordcamp.org/2015/program/

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy