WordUp Łódź - 19.11.2015r.

WordUp Łódź - 19.11.2015r.

19 listopada 2015

19 listopada 2015 roku w Niebostanie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu WordUp Łódź. Skierowane jest ono do osób zainteresowanych WordPressem. Zarówno tych początkujących, którzy dopiero zaczynają lub chcą rozpocząć swoją przygodę z tą platformą, jak i tych bardziej doświadczonych, których chlebem powszednim jest tworzenie motywów, wtyczek i innych magicznych rzeczy.[/vc_column_text][vc_column_text]Tym razem aż dwie prelekcje były poprowadzone przez członków zespołu InterSynergy.

Szymon Kapturkiewicz w swojej prezentacji „Bedrock - pleśniowe sery kontra lasery - jak przyspieszyć development” opowiedział o wykorzystaniu narzędzia Bedrock do super-szybkiego stawiania instancji WordPressa, zarządzania wersjami wtyczek i automatyzacji deploymentu.

Wojciech Walczak w prezentacji „Sage - twoje szablony będą od dziś jak supermodelki” przybliżył tworzenie szablonów do WordPressa w oparciu o szablon startowy Sage, który w łatwy sposób pozwala na zarządzanie bibliotekami front-endowymi, optymalizację kodu CSS i JavaScript oraz wprowadza przejrzystszą strukturę plików i kilka ułatwiających życie klas.

Prezentacja - Bedrock - jak przyspieszyć development

Prezentacja - Sage - Twoje szablony będą od dziś jak supermodelki

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy