XXII Businesswoman Awards 2024

Business Woman & Life Award 2024

20 marca 2024

InterSynergy Liderem w Branży Usług Inżynierii Cyfrowej - XXII Gala Businesswoman Awards

Redakcja magazynu Businesswoman & life zorganizowała XXII galę Businesswoman Awards. Wręczenie statuetek odbyło się 15 marca 2024 w Warszawie w Hotelu Arche Krakowska. Galę poprowadził Jacek Borkowski, a gości powitała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”.

Na prestiżowej gali pojawiły się znane osobistości polskiego show-biznesu, takie jak Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Carlos, Justyna Sieńczyłło, Anna Popek, Jan Dąbrowski, Nita oraz Rafał Tarnawski.

Celem konkursu jest wyłonienie wybitnych w swoich branżach osobowości, instytucji, przedsiębiorstw i marek z całej Polski, których działania wyróżniają się profesjonalizmem oraz innowacyjnością.

Jednym z laureatów konkursu została nasza firma, triumfując w kategorii "Lider w Branży Usług Inżynierii Cyfrowej". InterSynergy zostało wyróżnione za wybitne osiągnięcia, potwierdzające zaangażowanie firmy w szerzenie transformacji cyfrowej. Nagrodę w imieniu całego zespołu odebrał nasz CEO, Szymon Kapturkiewicz.

Jest to wspaniałe wyróżnienie, zwieńczające naszą 13-letnią działalność w budowaniu cyfrowego świata.

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy