KolorowychSnow.pl – Meble do sypialni

Seneko - KolorwychSnow.pl

KolorowychSnow.pl – Meble do sypialni

TECHNOLOGIA


Co zrobiliśmy?

Sklep KolorowychSnow.pl został wykonany z wykorzystaniem platformy WordPress i WooCommerce . W projekcie wykonaliśmy pełną integrację z systemami płatności, a także integrację z systemami bankowymi Santander Consumer Bank i mBank (mRaty) pozwalającymi na dokonywanie zakupów ratalnych online.

WooCommerce to jedna z najbardziej popularnych platform rynku e-commerce. Szacuje się, że ok. 30% wszystkich sklepów Internetowych na świecie z powodzeniem korzysta z tego rozwiązania.

Od strony technicznej, do budowy tego projektu wykorzystaliśmy kontener Bedrock i motyw startowy Sage.

Bedrock jest zestawem narzędzi i rozwiązań ulepszających strukturę projektu, poprawiających bezpieczeństwo i umożliwiających łatwe aktualizowanie wtyczek WordPress.

Sage to świetny motyw startowy przygotowany z myślą o ulepszeniu środowiska pracy dla frontend i backend developerów.  Sage to przede wszystkim szablony SASS, Bower, Gulp.

Aby usprawnić i zautomatyzować proces wdrożeń i aktualizacji wykorzystaliśmy w procesie budowy serwisu narzędzie o nazwie Capistrano.


Informacje o Seneko

Seneko od 1993 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą materaców, głównie materaców futonowych. Seneko jest firmą rodzinną. Siedziba mieści się w Łodzi a produkcja materaców odbywa się w naszej filii w Jeżowie koło Rawy Mazowieckiej.

Materace produkcji Seneko trafiają do mieszkań na całym świecie, od krajów europejskich aż po Daleki Wschód, a nawet do swojej pierwotnej ojczyzny – Japonii. Na polskim rynku również zdobywają swoich miłośników.

Seneko
Seneko - KolorwychSnow.pl

Tworząc projekty Webowe – zawsze stawiamy na automatyzację. Pozwala nam to dostarczać projekty i dokonywać ich aktualizacji znacznie częściej i szybciej niż robi to konkurencja.

Szymon Kapturkiewicz CEO InterSynergy
Seneko - KolorwychSnow.pl

Wykorzystane technologie