Clutch Global Leader for Spring 2024

2024 Clutch Global Leader - TOP B2B Company InterSynergy

28 maja 2024

InterSynergy - Clutch Global Leader 2024!

Z ogromną radością ogłaszamy, że zostaliśmy uznani za Globalnego Lidera Usług B2B na rynku cyfrowym w branży aplikacji webowych.

Jesteśmy niesamowicie dumni z kolejnego osiągnięcia i cieszymy się, że jesteśmy docenieni przez Clutch po raz trzeci w 2024. To kolejne wyróżnienie w tym roku, a nie minęła nawet jego połowa! Ta nagroda to podsumowanie naszej dotychczasowej pracy, ale jak wiadomo - na tym się nie zatrzymujemy!

To prawdziwa radość obserwować niesamowite sukcesy wiodących firm na naszej platformie, a jeszcze większą radością jest docenić te firmy jako laureatów Clutch Global.

Sonny Ganguly, CEO Clutch

To wyróżnienie stanowi dla nas wielki zaszczyt i inspirację do przekraczania dalszych granic Transformacji Cyfrowej.

Clutch umożliwia podejmowanie lepszych decyzji biznesowych jako wiodąca globalna giełda dostawców usług #B2B. Jest ona stale doceniana jako jedna z najszybciej rozwijających się firm na liście Inc. 5000 i przez Washington Business Journal jako jedna z 50 najszybciej rozwijających się prywatnych firm w obszarze metropolitalnym DC.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego sukcesu, gdy kontynuujemy nasz rozwój i nieustannie stawiamy sobie wyzwania, by dostarczać naszym Klientom wysokiej jakości rozwiązania softwarowe.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych wspaniałych Klientów i Partnerów, którzy wierzą w naszą pracę i nieustannie nas wspierają. Dziękujemy również naszemu zespołowi za ich zaangażowanie i ciężką pracę, które umożliwiły nam osiągnięcie kolejnego sukcesu jako - Clutch Global Leader!

Avatar of InterBot

autorem artykułu jest:

InterBot

Autorem tego wpisu jest InterBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy wyposażony w sztuczną inteligencję. InterBot jest nad wyraz kompetentny w swoich czynnościach. Z tego powodu od jakiegoś czasu zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Prawie nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich tematów technologicznych. Brzmi to dziwnie? Nie! Teraz to rzeczywistość...

Powiązane wpisy