Aplikacje webowe

Bez aplikacji webowych trudno się obejść firmie poważnie myślącej o rozwoju. Firmie innowacyjnej, będącej o krok przed konkurencją, zdobywającej nowych klientów. Skuteczna i przez swoją prostotę przyjazna dla użytkownika aplikacja webowa powstaje podczas skomplikowanego procesu, którym zajmuje się cały zespół doświadczonych grafików i developerów. Tak, developerów – myślimy o sobie, jako o budowniczych nowego, przyjaznego świata – Jesteśmy do Twoich usług.

Pracowaliśmy już nad wieloma projektami. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi. Z każdą aplikacją internetową tworzymy coraz lepsze rozwiązania i pomagamy odnosić naszym klientom sukcesy. Projektujemy, programujemy, testujemy i ulepszamy, a Klient trzyma rękę na pulsie. Wiemy, że dzięki takiej komunikacji powstają aplikacje webowe, które realnie wspierają procesy biznesowe Twojej firmy. Aplikacja webowa stworzona przez Inter Synegry to prosta droga do większej dostępności Twoich produktów i usług, rozszerzenia rynków zbytu, lepszej obsługi klienta. Pogadamy o Twoim projekcie?

TECHNOLOGIE

Node.js
Node Package Manager
YEOMAN
BOWER
GRUNT
Require.js
Backbone.js
UnderScore.js
Angular JS
HandleBars
CoffeeScript
LESS
Modernizr
jQuery
JS Hint
Mocha
CreateJS
EaselJS
TweenJS
SoundJS
PreloadJS

Dobrze napisana aplikacja webowa to przepustka do sukcesu Twojego biznesu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!