Popularna porównywarka ubezpieczeń OC/AC, zdrowotnych i nieruchomości.

strona firmy mfind na laptopie

O projekcie

Klient zgłosił się do nas z potrzebami znaczącej optymalizacji serwisu pod kątem SEO, a także poprawy jego wydajności. Podjęliśmy model współpracy polegający na zdalnym outsourcingu naszych specjalistów celem realizacji szeregu, rozbitych na wiele miesięcy zadań i kampanii.

Naszym pierwszym sukcesem było zwiększenie ruchu organicznego z 500 tys. unikalnych użytkowników do ponad 700 tys. w zaledwie 3 miesiące. Współpraca z Klientem miała swoją kontynuacje również w zakresie kodowania stron typu Landing Page dedykowanych specjalnym akcjom i przygotowywania formularzy i generatorów umów komunikacyjnych online. Dodatkowo zajmowaliśmy się obsługą programistyczną kampanii reklamowych realizujących porównawcze testy bannerów A/B.

strona firmy mfind
strona firmy mfind na urządzeniach mobilnych
strona firmy mfind na tablecie
strona firmy mfind

Narzędzia i technologie

Opinia Klienta

Dzięki InterSynergy udało się uzyskać znaczące efekty w napływie ruchu organicznego. Szczególnie przyczyniły się ku temu ich kompetencje w zakresie poprawy performance. Stosowane przez nich techniki bardzo mocno wykraczały poza przyjęte standardy. Gołym okiem można było zaobserować poprawę, a na efekty nie trzeba było długo czekać.

Przemysław Pepla

Punkta.pl - dawniej Mfind