Przygotowanie layoutu i frontend głównego serwisu korporacyjnego.

strona firmy Aflofarm na laptopie

O projekcie

Aflofarm to jedna z największych polskich firm farmaceutycznych, od ponad trzydziestu lat dynamicznie działająca w sektorze ochrony zdrowia. Jest jednocześnie liderem na rynku farmaceutycznym w segmencie OTC z takimi markami jak Desmoxan, Neosine czy Dafurag. Dla Aflofarmu znakiem rozpoznawczym jest zawsze stawać „Po Stronie Zdrowia”, co jest realizowane poprzez liczne projekty badawcze, a przede wszystkim poprzez dbanie o najwyższą jakość produktów. Można również z całą stanowczością stwierdzić, że organizacja ta od wielu już lat jest niekwestionowanym największym reklamodawcą w kraju.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie z Aflofarm Farmacja Polska mamy możliwość prowadzenia wieloletniej współpracy. Dzięki temu mogliśmy właśnie zrealizować layout i frontend ich głównego serwisu korporacyjnego.

Współpraca z działem IT po stronie Klienta pozwoliła nam na zaimplementowanie opracowanego przez nas kodu w ramach struktury autorskiego panelu CMS. Dzięki temu Klient uzyskał kompletny serwis przedstawiający zakres działalności, opis historii powstania i rozwoju firmy, jej działań CSR, jak również katalog z zestawieniem informacji na temat wszystkich produktów dostarczanych przez producenta. Rozwiązanie to jest przede wszystkim responsywne, szybkie i zakodowane w sposób przyczyniający się do osiągnięcia najwyższego poziomu performance.

strona firmy Aflofarm na tabletach
strona firmy Aflofarm na laptopach
strona firmy Aflofarm
strona firmy Aflofarm na urządzeniach mobilnych

Narzędzia i technologie