APLIKACJE MOBILNE

Wygoda i łatwość użytkowania

Tworzenie aplikacji mobilnych

Nie ma dla nas znaczenia, czy tworzymy Twoją aplikację na platformę iOS czy Android. Poznajemy Twoją ideę, analizujemy potrzeby a potem zabieramy się do pracy - projektujemy, testujemy, konsultujemy i oddajemy projekt idealnie skrojony dla Twoich celów biznesowych. Oddajemy w Twoje ręce nowoczesne narzędzie efektywnej konwersji korzystając z nieograniczonych możliwości urządzeń mobilnych.

Rozwiązania mobilne dla firm są najbardziej złożone. Składają się nie tylko z aplikacji mobilnej, ale również z bazy danych i dosyć często aplikacji webowej. Takie wyzwania niezmiernie nam się podobają, szczególnie, że kreowanie aplikacji mobilnych opiera się na ścisłej współpracy z Klientem.

Dzięki współpracy z nami zyskasz wzorowy przepływ informacji w firmie i wzrost efektywności procesów handlowych. Wydajność, niezawodność, szybkość realizacji w InterSynergy idzie w parze z funkcjonalnością i użytecznością realizowanych aplikacji mobilnych.

Budowanie aplikacji mobilnych w kilku krokach

Pierwszym i najważniejszym etapem tworzenia aplikacji mobilnych, stanowiącym podstawę przyszłego sukcesu, jest przeprowadzenie dokładnej analizy. Dzięki niej jesteśmy w stanie znacznie lepiej poznać Klienta i potrzeby jego użytkowników końcowych. Jesteśmy w stanie uwzględnić wszystkie, kluczowe dla aplikacji mobilnej, aspekty biznesu, a w szczególności oczekiwania biznesowe i wymagania technologiczne. Zgromadzone w ten sposób informacje pozwalają nam na utworzenie dalszego planu działania i uruchomienie procesu prototypowania. Prototypowanie, czyli rozrysowanie storyboardów, wire-framów na podstawie analizy i pożądanych funkcjonalności, pozwala na dużo lepsze zrozumienie nawigacji i prześledzenie właściwego flow, a co najważniejsze zapobiega powstawania błędów, które mogłyby być widoczne dopiero po zakończeniu prac.

Kolejnym krokiem w celu utworzenia aplikacji mobilnej jest projekt graficzny. Gotowa koncepcja opracowana na podstawie wcześniej ustalonych informacji. Aby aplikacje mobilne były dopracowane w każdym detalu, niezbędne jest również testowanie oprogramowania – to zapewnia efekty najwyższej jakości. Testowanie aplikacji stanowi skuteczną kontrolę jakości (QA) przed jej wdrożeniem.

Jako firma zajmująca się tworzeniem aplikacji mobilnych, pomagamy naszym Klientom praktycznie na każdym etapie współpracy. Także wówczas, gdy aplikacja trafi już do użytkowników końcowych. Dlatego też, zapewniamy pełne wsparcie zarówno w przypadku problemów technicznych, jak i aktualizacji oprogramowania lub konieczności dodania nowych funkcjonalności. Projektujemy bardzo zróżnicowane aplikacje mobilne dla firm. Od systemów obsługi Klienta, po narzędzia wspierające biznes i sprzedaż. Większość z nich cechuje się dobrze przemyślaną nawigacją, są multiplatformowe i wydajne, a przez to nasi Klienci osiągają wymierne rezultaty. Usługi programistyczne w naszym wykonaniu to pewność sprawdzonych narzędzi i skuteczność z korzyścią dla każdej firmy.

Lata doświadczeń zebranych podczas realizacji projektów, zwinne zarządzanie i kreatywność sprawiają, że nasi Klienci osiągają zamierzone cele biznesowe.

Szymon Kapturkiewicz
Szymon Kapturkiewicz

Jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem, porozmawiaj o projekcie jaki planujesz zrealizować. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań.

Dlaczego InterSynergy?

 • Analiza potrzeb
  Analiza potrzeb
 • Sprawdzone procesy
  Sprawdzone procesy
 • Szybkość realizacji
  Szybkość realizacji
 • Doskonałe opinie
  Doskonałe opinie
 • Realne korzyści
  Realne korzyści
 • Najwyższa jakość
  Najwyższa jakość

Wspierane technologie

software house dart
software house flutter

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi Klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!