MARKETING INTERNETOWY

Strategia, która zarabia

Zwiększanie konwersji i działania marketingowe

Marketing, również internetowy, to nie prosta promocja usług, czy produktów. To cały proces, strategia, która ma za zadanie przynosić długofalowe pozytywne efekty. Umiejętne budowanie kanałów dotarcia, optymalizacja w kierunku zwiększania konwersji to kwestie które oprócz budżetów reklamowych należy koniecznie uwzględnić i umiejętnie wprowadzać w działania. Internet jest potężnym narzędziem, a nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego jak go wykorzystać.

Oferujemy różnorodne działania w podejściu kompleksowym jak i w wybranej przez Klienta formie. Od usprawnienia strategii po działania marketingu internetowego. Możemy towarzyszyć produktowi, czy usłudze od ich wejścia na rynek, przez promocję w czasie sprzedaży. Rodzajów e-marketingu jest wiele: działania z zakresu pozycjonowania (SEO), reklamy Google AdWords (SEM), Marketing Automation, Remarketing, Video marketing, Content marketing. Potrafimy sprawnie ukierunkować działania, aby przynosiły faktyczne rezultaty.

Specjalizujemy się także w realizacji kampanii marketingowych opartych na mechanizmach mobilnych i społecznościowych. Stanowimy zaplecze technologiczne w zakresie realizacji konkursów, gier i aplikacji.

Dzięki możliwościom marketingu internetowego można zdobyć każdy rynek ze zwielokrotnioną siłą. Świadczą o tym sukcesy jakich dokonywaliśmy wraz z naszymi Klientami. Firmy, które zaczynają przygodę z reklamą online, muszą wiedzieć, że ten wyścig już trwa od dawna. Pomagamy nadrabiać szybko ten dystans. Z InterSynergy to możliwe.

Lata doświadczeń zebranych podczas realizacji projektów, zwinne zarządzanie i kreatywność sprawiają, że nasi Klienci osiągają zamierzone cele biznesowe.

Szymon Kapturkiewicz
Szymon Kapturkiewicz

Jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem, porozmawiaj o projekcie jaki planujesz zrealizować. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań.

Dlaczego InterSynergy?

 • Analiza potrzeb
  Analiza potrzeb
 • Sprawdzone procesy
  Sprawdzone procesy
 • Szybkość realizacji
  Szybkość realizacji
 • Doskonałe opinie
  Doskonałe opinie
 • Realne korzyści
  Realne korzyści
 • Najwyższa jakość
  Najwyższa jakość

Przykładowy projekt

kontaktio logo

Serwis Internetowy realizowany dla międzynarodowego startupu.

Strona główna kontakt io

Wspierane technologie

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi Klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!