OPTYMALIZACJA SEO - AUDIT

Sukces każdego rozwiązania online tkwi w jego performance

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Długie czasy ładowania stron nie tylko wpływają na mniejszy ruch w serwisie, ale także sprawiają, że Twój serwis wyświetlany jest niżej w wynikach wyszukiwania Google. InterSynergy zajmuje się przyśpieszaniem witryn w każdy dostępny i możliwy sposób. Zaczynając od optymalizacji słabo napisanego kodu źródłowego, który może wydłużać czas ładowania serwisu, obciążać urządzenia w tym w szczególności przeglądarki internetowe, poprzez zmniejszanie rozmiarów grafik i ich konwersję w taki sposób, aby ładowały się jak najszybciej.

SEO - Search Engine Optimization

SEO (Search Engine Optimization) to optymalizacja serwisu Internetowego w celu zwiększenia jego widoczności (pozycji) w wyszukiwarkach Internetowych. To jednocześnie bardzo szerokie pojęcie składające się na szereg działań mających na celu przygotowanie witryny w taki sposób by mogła ona osiągać jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce. Działania SEO można nazwać pewnego rodzaju procesem polegającym na tworzeniu, formowaniu i promocji treści zawartej w witrynie w taki sposób by zwiększyć szansę na odwiedzenie witryny przez potencjalnego użytkownika. W efekcie tych działań wizyta użytkownika na określonej podstronie powinna wywołać odpowiedni, pożądany przez nas efekt, przeradzający się w realizację ustalonej i planowanej konwersji.

Dodatkowe wsparcie

InterSynergy doradza i wdraża odpowiednie narzędzia monitorujące, które błyskawicznie informują Klienta, a także nasz zespół o niedostępności serwisu. Wówczas dużo szybciej można podjąć kroki zmierzające do analizy problemu i jego rozwiązania. Podsumowując – działamy tak, aby w witrynie jaką nam powierzono wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku.

Lata doświadczeń zebranych podczas realizacji projektów, zwinne zarządzanie i kreatywność sprawiają, że nasi Klienci osiągają zamierzone cele biznesowe.

Szymon Kapturkiewicz
Szymon Kapturkiewicz

Jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem, porozmawiaj o projekcie jaki planujesz zrealizować. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań.

Dlaczego InterSynergy?

 • Analiza potrzeb
  Analiza potrzeb
 • Sprawdzone procesy
  Sprawdzone procesy
 • Szybkość realizacji
  Szybkość realizacji
 • Doskonałe opinie
  Doskonałe opinie
 • Realne korzyści
  Realne korzyści
 • Najwyższa jakość
  Najwyższa jakość

Przykładowy projekt

mfind logo

Optymalizacja serwisu
pod kątem SEO

Strona główna mfind

Wspierane technologie

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi Klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!