Projektowanie i prototypowanie

Lubimy skakać na głęboką wodę, ale klient zostaje na brzegu. Dostaje gotowe przetestowane rozwiązanie.

Rozwiązanie na swój sposób otwarte, elastyczne, które można rozwinąć na potrzeby zmieniających się wymagań rynku. Nie eksperymentujemy na gotowym produkcie. Zajmujemy się wykonywaniem modeli projektów informatycznych, procesów i prototypów funkcjonalnych aplikacji. Robimy to od początku do końca. Od pomysłu do wdrożenia. Możemy też dostarczyć rozwiązania i dokumentację bazową, którą zagospodaruje już dział IT Klienta.

Każdy projekt informatyczny zaczyna się od planowania. Wspólnie z Klientem musimy najpierw odpowiedzieć na pytanie, po co tworzymy konkretnie oprogramowanie. Pomożemy zdefiniować wymogi biznesowe i funkcjonalne aplikacji. Jeśli firma ma jedynie sprecyzowany cel biznesowy, my zajmiemy się kwestią wyglądu i działania aplikacji. Prototyp to nowe pomysły, a nowe pomysły to nasza specjalność. Weryfikujemy i testujemy je wspólnie z Klientem.

Prototypowanie to przepustka do sukcesu Twojego projektu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!