PROJEKTOWANIE UX/UI

Profesjonalne i poparte badaniami projekty UX/UI odnoszą sukcesy

Projektowanie UX/UI

UX/UI a nie wartość produktu lub technologia kształtują pierwszą opinie użytkownika. Jeśli te doświadczenia są pozytywne właściciel aplikacji, serwisu www czy też platformy e-commerce najczęściej zyskuje nowego klienta. Z drugiej strony użytkownikowi można oferować doskonałe narzędzie, ale jeśli szybko nie zrozumie jak z niego skorzystać - zapewne odejdzie.

Przykładowo - przeprowadzono badania mające na celu ustalenie czemu użytkownicy kasują aplikacje. W przypadku aż 42% decyzji powodem był nieatrakcyjny interfejs. W InterSynergy projektujemy tak by użytkownicy od pierwszego wejrzenia zauroczyli się w miejscu do którego trafiają. Nasi designerzy są w stanie sprawić, że wielu przypadkowych gości witryn, sklepów i aplikacji staje się ich klientami końcowymi.

UX / UI - Opracowanie krok po kroku

Pierwszym etapem realizacji projektu odnoszącego sukces jest dobrze przeprowadzona analiza lub warsztaty produktowe. Dzięki nim będziemy w stanie lepiej zrozumieć odbiorcę końcowego, wszystkie aspekty biznesu naszego Klienta, a w szczególności: oczekiwania, wymagania oraz strategię. Na bazie tych informacji jesteśmy w stanie przejść do ustalenia odpowiednich scenariuszy, storyboardów, makietowania, prototypowania i projektowania. Dzięki temu przedstawiony nam zamysł staje się rzeczywistością.

Badania UX

Kolejnym krokiem może być realizacja badań ilościowych i jakościowych w tym wywiadów pogłębionych wraz z badaniem reakcji odbiorców na przedstawiony projekt. Kolejny taki etap analityczny pozwala w tym przypadku zrozumieć jak zbudowany projekt przekłada się na oczekiwany przez Klienta efekt. Uzbrojeni w wartościowy feedback poparty raportem z badań dużo szybciej możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski z przeprowadzonych eksperymentów, a także w efekcie przekuć je na jeszcze bardziej doskonalszy produkt.

Doświadczony Software House do projektu UX/UI

Z każdym kolejnym projektem, warsztatem, badaniami, czy analizą tworzymy coraz lepsze rozwiązania i pomagamy odnosić naszym Klientom sukcesy. Projektujemy, testujemy i ulepszamy, a Klient może trzymać rękę na pulsie. Wiemy, że dzięki sprawnej komunikacji i właściwym procesom powstają projekty które realnie wspierają procesy biznesowe Twojej firmy.

Lata doświadczeń zebranych podczas realizacji projektów, zwinne zarządzanie i kreatywność sprawiają, że nasi Klienci osiągają zamierzone cele biznesowe.

Szymon Kapturkiewicz
Szymon Kapturkiewicz

Jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem, porozmawiaj o projekcie jaki planujesz zrealizować. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań.

Dlaczego InterSynergy?

 • Analiza potrzeb
  Analiza potrzeb
 • Sprawdzone procesy
  Sprawdzone procesy
 • Szybkość realizacji
  Szybkość realizacji
 • Doskonałe opinie
  Doskonałe opinie
 • Realne korzyści
  Realne korzyści
 • Najwyższa jakość
  Najwyższa jakość

Przykładowy projekt

logo Po Stronie Farmaceuty

Wielofunkcyjny portal
e-learningowo-lojalnościowy

tabletki na ekranie monitora

Wspierane technologie

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi Klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!