Usługi Hostingowe

Funkcjonalny i komfortowy dla użytkownika serwis Internetowy wymaga dobrego hostingu – niezawodnej i bezpiecznej przestrzeni serwerowej. My dla naszych Klientów mamy najbardziej nowoczesne serwery dostępne na rynku.

Osoby odwiedzające serwisy www patrzą nie tylko na urodę samej strony. Czasem bardziej pożądane są szybkość pobierania danych i bezawaryjna praca. Szybki serwer to nie tylko komfort dla oglądającego. Szybsze odczytanie strony przez wyszukiwarkę, to wyższe umieszczenie jej w wynikach, a to przekłada się na zwiększenie oglądalności i sprzedaży.

W InterSynergy dobierzemy pakiet usług hostingowych odpowiadający potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Świadczymy usługi hostingu domen, bazy danych, kont e-mail i FTP. Serwer to nie tylko miejsce na dane. Ważne są: moc obliczeniowa, czas dostępu do bazy danych i wykonywania skryptów. Zapewniamy zaawansowane rozwiązania w zakresie web hostingu wielki nacisk kładąc na bezpieczeństwo.

Oferujemy także profesjonalną pomoc przy konfiguracji i zarządzaniu całą platformą hostingową. Czuwamy nad Twoim internetowym światem 24 godziny na dobę. Zadzwoń i powiedź sprawdzam.

Dobry hosting to przepustka do sukcesu Twojego biznesu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!