Serwisy Internetowe

Strona internetowa – brama do Twojego biznesowego świata. To, czy klient będzie chciał przez nią przejść, zależy – cóż tu dużo mówić – od nas. W InterSynergy oferujemy strony począwszy od niewielkich stron wizerunkowych, aż po rozbudowane portale internetowe. Niestandardowe rozwiązania i pomysły łączymy z aktualnymi trendami projektowania, a dzięki spójnym rozwiązaniom zarządzania treścią (CMS) zapewniamy ciągłą aktualność stron internetowych. W erze smartfona wersja strony internetowej przeznaczonej na urządzenia mobilne to nieuchronna konieczność.

Dzięki stosowaniu przez nas najnowszych standardów HTML5 i CSS3 (progressive/responsive web design), budowane przez nas serwisy internetowe świetnie prezentują się bez względu na rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Responsywna strona internetowa pozwala dotrzeć do zdecydowanie większej liczby potencjalnych klientów, ale co ważne uniknąć kosztów związanych z jej modernizacją. Liczba osób, które tylko na urządzeniach mobilnych przeglądają Internet gwałtownie się zwiększa. To fala której nie da się zatrzymać. Nawet nie próbujemy. Lepiej się dać jej ponieść. Napisz do nas – pokażemy jak.

Dobrze zaprojektowany serwis internetowy to przepustka do sukcesu Twojego biznesu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!