PLATFORMY
E-COMMERCE

Zaawansowany rozwój sklepu internetowego.

Sklepy Internetowe i platformy e-commerce

Analizujemy potrzeby i cele biznesowe naszych Klientów, a następnie biorąc pod uwagę możliwości rozwoju ich oferty dobieramy najlepsze z możliwych do wdrożenia rozwiązań. Doradzamy w tym zakresie zarówno w kierunku wykorzystania gotowych rozwiązań dostępnych na rynku (spośród dostępnych platform e-commerce) jak i zastosowania dedykowanego oprogramowania, które będzie spełniać przedstawione przez Klienta założenia. Regułą w tym działaniu jest dostosowanie się do konkretnego celu jaki przyświeca Klientowi, w tym w szczególności kontekst biznesowy i planowany czas życia wdrożonego rozwiązania.

Jako firma tworząca sklepy Internetowe obsługujemy najpopularniejsze platformy oparte o poniższe silniki:

software house woocommerce software house presta shop software house magento

Dedykowane platformy e-commerce opieramy o sprawdzone frameworki bazując w szczególności na:

software house symfony software house APi platform

Idealny Software House dla rozwiązań e-commerce

W ramach prowadzonych realizacji, zajmujemy się zarówno aspektami związanymi z projektowaniem ścieżek zakupowych, makietowaniem, opracowaniem grafiki jak i wdrożeniem warstwy frontowej sklepu Internetowego lub indywidualnie zbudowanego na potrzeby Klienta systemu sprzedażowego. Bezproblemowo zajmujemy się również budowaniem rozszerzeń (tzw. wtyczek, plugin-ów) pod specyficzne potrzeby, integracjami z wewnętrznymi systemami Klientów, a także przeprowadzamy modyfikacje już wdrożonych systemów.

Jako jeden z nielicznych software house'ów wykraczamy również poza strefę typowych dla nas działań i wspieramy naszych Klientów w zakresie wzrostu i intensyfikacji sprzedaży poprzez dostarczanie sprawdzonych rozwiązań jak innowacyjne systemy płatności, rozwiązania logistyczne, narzędzia do automatyzacji, zwiększania konwersji i reagowania na działania zamawiających. Doskonale znamy rynki zagraniczne i pomagamy w tym zakresie wykonać szereg działań technicznych pomagających naszym Klientom na odnalezienie się na nich, czy też zwiększenie zainteresowania odbiorców.

Lata doświadczeń zebranych podczas realizacji projektów, zwinne zarządzanie i kreatywność sprawiają, że nasi Klienci osiągają zamierzone cele biznesowe.

Szymon Kapturkiewicz
Szymon Kapturkiewicz

Jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem, porozmawiaj o projekcie jaki planujesz zrealizować. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań.

Dlaczego InterSynergy?

 • Analiza potrzeb
  Analiza potrzeb
 • Sprawdzone procesy
  Sprawdzone procesy
 • Szybkość realizacji
  Szybkość realizacji
 • Doskonałe opinie
  Doskonałe opinie
 • Realne korzyści
  Realne korzyści
 • Najwyższa jakość
  Najwyższa jakość

Przykładowy projekt

paytel logo

Platforma sprzedażowa B2B
terminali i usług płatniczych.

Strona główna paytel

Wykorzystywane technologie

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!