KnowFashion.pl by Gabriella

KnowFashion - by Gabriella

KnowFashion.pl by Gabriella

KnowFashion - by Gabriella - logo

TECHNOLOGIA


Co zrobiliśmy?

Serwis został wykonany z wykorzystaniem platformy WordPress.

Do budowy tego projektu wykorzystaliśmy kontener Bedrock i motyw startowy Sage. Rozwiązania z rodziny Roots.io idealnie sprawdzają się w boju. Każdy developer powinien być zadowolony z ciekawych rozwiązań jakie dostarczają te frameworki.

Bedrock jest zestawem narzędzi i rozwiązań ulepszających strukturę projektu, poprawiających bezpieczeństwo i umożliwiających łatwe aktualizowanie wtyczek WordPress.

Sage to świetny motyw startowy przygotowany z myślą o ulepszeniu środowiska pracy dla frontend i backend developerów.  Sage to przede wszystkim szablony SASS, Bower, Gulp.

Aby usprawnić i zautomatyzować proces wdrożeń i aktualizacji wykorzystaliśmy w procesie budowy serwisu narzędzie o nazwie Capistrano.


Informacje o Gabriella

Gabriella powstała w 1996 roku w Łodzi – mieście o włókienniczej historii i tożsamości. Wiedza, doświadczenie i pasja tworzenia sprawiły, że w ciągu kilku lat Gabriella została jednym z największych producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. Historia Gabrielli to nieprzerwany rozwój i inwestycje w technologię, by zawsze dawać kobietom to co najlepsze.

Gabriella.pl - Logo
KnowFashion - by Gabriella

Tworząc projekty Webowe – zawsze stawiamy na automatyzację. Pozwala nam to dostarczać projekty i dokonywać ich aktualizacji znacznie częściej i szybciej niż robi to konkurencja.

Szymon Kapturkiewicz CEO InterSynergy

Wykorzystane technologie