OUTSOURCING IT

Wsparcie programistyczne

Outsourcing programistów IT / outsourcing testerów oprogramowania

W czasach gdy zatrudnianie i utrzymywanie wysoko kwalifikowanych pracowników staje się prawdziwym wyzwaniem dla wielu agencji nasz zespół zapewni niezbędny zastrzyk kompetencji w okresie gdy tego rzeczywiście ich potrzebujesz.

Jak współpracujemy i jakie są możliwości?

Programiści i testerzy InterSynergy dysponują bogatym doświadczeniem, specjalizując się w kilkunastu szczególnie poszukiwanych na rynku zakresach kompetencji technologicznych. Są gotowi do pracy zdalnej, jak również w siedzibie klienta, indywidualnie lub też całym zespołem. Oferujemy zarówno outsourcing, body leasing jak i team leasing. W obecnych czasach niezwykle istotna jest kultura efektywnej pracy w rozproszonych fizycznie zespołach i tym właśnie cechują się także nasi eksperci.

Pracujemy zarówno wypożyczając czas naszych specjalistów do pracy przy projektach już rozpoczętych jak i nowych. Realizowanych pod nadzorem i kierownictwem zewnętrznym, a także umożliwiamy dostarczenie konsultantów, kierowników czy też osoby wykwalifikowane jako scrum master / product owner. W ramach outsourcingu IT dostosowujemy kompetencje pracowników do potrzeb projektu.

Outsourcing developerów / testerów

Dodatkowy developer może przydać się w wewnętrznym zespole w momencie, w którym występuje konieczność czasowego zwiększenia zasobów. Niejednokrotnie w takich sytuacjach outsourcing oprogramowania pozwoli zrealizować projekty, które wydawały się nie do wykonania, jeżeli firma postanowiłaby rozplanować pracę nad nim jedynie w oparciu o swoje indywidualne zasoby ludzkie.

W kwestii jaką jest outsourcing programistów sprawdzenie różnych ofert jest niezwykle istotne w kontekście wyboru właściwej firmy. Warto postawić na doświadczoną firmę gwarantującą wysokiej jakości oprogramowania outsourcing, taką jak InterSynergy.

Lata doświadczeń zebranych podczas realizacji projektów, zwinne zarządzanie i kreatywność sprawiają, że nasi Klienci osiągają zamierzone cele biznesowe.

Szymon Kapturkiewicz
Szymon Kapturkiewicz

Jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem, porozmawiaj o projekcie jaki planujesz zrealizować. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań.

Dlaczego InterSynergy?

 • Analiza potrzeb
  Analiza potrzeb
 • Sprawdzone procesy
  Sprawdzone procesy
 • Szybkość realizacji
  Szybkość realizacji
 • Doskonałe opinie
  Doskonałe opinie
 • Realne korzyści
  Realne korzyści
 • Najwyższa jakość
  Najwyższa jakość

Wspierane technologie

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi Klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!