Portale i systemy CMS

Czasem potrzebujemy czegoś więcej. Na przykład portalu internetowego. Czasem chcemy coś robić sami. Na przykład aktualizować swój portal własnoręcznie. InterSynergy oferuje projektowanie i tworzenie rozbudowanych portali internetowych wyposażonych w szereg modułów dodatkowych, czyli bazy produktów, systemów kalkulacyjnych, rozbudowanych galerii zdjęć itp. CMS oznacza po prostu funkcjonalność i wygodę zarządzania. System Zarządzania Treścią to w największym skrócie serwis internetowy z panelem administracyjnym. Administratorem jesteś Ty. Nie musisz być informatykiem. Sam zmieniasz treści i za to nie płacisz.

Dodawanie materiałów, redakcja i usuwanie tekstów, grafik, zdjęć i czego tylko chcesz, jest na portalach z systemem CMS dziecinnie proste. I tanie. Zero opłat za modyfikowanie stron brzmi kusząco? Z systemami CMS to możliwe. Nie zlecasz nikomu zmian i nie czekasz. Panujesz nad sytuacją i nad czasem. Napisz lub zadzwoń, porozmawiamy o szczegółach.

InterSynergy wykorzystuje do budowy paneli CMS oprogramowanie open source w oparciu o platformy: WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop lub autorskie rozwiązania tworzone z wykorzystaniem  frameworka Symfony.

Portal z systemem CMS to przepustka do sukcesu Twojego biznesu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!