Systemy B2B i B2C

Jeśli masz niestandardowe wymagania, to idealnie trafiłeś. Systemy B2B i B2C to autorskie rozwiązania dedykowane zarówno dla biznesu jak i Klientów indywidualnych. Oferty, zamówienia, płatności realizacja transakcji, obieg dokumentów, łańcuchy dostaw. Ale system B2B i B2C to nie wszystko. Pomożemy Ci wszędzie tam gdzie łączy się Twoja potrzeba z dobrze zaprojektowanym i zakodowanym systemem.

Systemy B2B przeznaczone do rozliczeń na linii firma – firma nastawione są przede wszystkim na obniżenie kosztów obsługi stałego klienta. B2B to automatyzacja obsługi biznesowego partnera. To też oznacza dla niego niższą cenę. Rozwiązania B2B, które oferuje InterSynergy usprawnią proces obsługi Twojego Klienta.

Systemy B2C do bezpośredniej obsługi klientów indywidualnych nastawione są na sprawniejszą obsługę konsumentów. Jesteś eksporterem, hurtownikiem, producentem? Zadzwoń lub napisz. To będzie pierwszy krok do Twojego profesjonalnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb i profilu Twojego przedsiębiorstwa.

Profesjonalne systemy B2B i B2C to przepustka do sukcesu Twojego biznesu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!