Zarządzanie projektami

Projekty informatyczne mają niepowtarzalny charakter. To dynamiczny proces, który musi nadążać za zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw. Projekty informatyczne to nasza codzienność, bo informatyka stała się dziedziną powszechną. Wymagania użytkowników co do produktów informatycznych rosną. Dlatego dopilnujemy, by projekt o określonym standardzie jakości trafił do Klienta na czas. Współpracując z nami będziesz panował nad kosztami, jakością ryzykiem i zakresem projektu.

Wiemy doskonale, że kluczowa jest ścisła zależność między zarządzaniem projektem informatycznym, a metodyką wytwarzania oprogramowania. Ma być użytecznie, jakościowo i niezawodnie. Umożliwimy najlepszy wybór efektywnego sposobu prowadzenia projektu zintegrowanego ze środowiskiem działania przedsiębiorstwa. Doradzimy jak obniżyć koszty projektu. Wskazujemy drogę i panujemy nad projektami.

Do naszych działań wykorzystujemy różnego rodzaju zwinne (agile) metodyki. Począwszy od SCRUM, Lean Development, skończywszy na SYNERGY8 – autorskim procesie zarządzania projektami. Chcesz abyśmy dla Ciebie poprowadzili projekt? Zapytaj o dokładną ofertę.

Dobre zarządzanie to przepustka do sukcesu Twojego projektu!

0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
0
+
zrealizowanych projektów
0
osób w zespole

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie...

Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że im więcej informacji nam przekażesz: o swoich założeniach, celach, wyobrażeniu tego co pragniesz uzyskać, tym bardziej optymalne rozwiązanie zostanie zastosowane na etapie realizacji. Kim są Twoi klienci? Jak wygląda Twoja oferta? Ta wiedza jest dla nas na wagę złota. Podziel się nią, a dzięki temu znacznie lepiej zrozumiemy Ciebie, Twoich Klientów i Twój biznes!

Software house InterSynergy posiada wiedzę i technologie, które mogą wspierać Twój biznes!